KONST / Litografier / Färglitografi 16152014
nr 1615 2014
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 20/180, Skärgård. Färglitografi, bildmått: 23x65 cm, yttermått inklusive ram: 38x80 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:04:48
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson